Aktualności

Harmonogramy prac

2020-07-16

<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?src=c_f2blto147h01kaeuh6flppphb4%40group.calendar.google.com&ctz=Europe%2FWarsaw" style="border: 0" width="800" height="600" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>

W związku z rozprzestrzeniającą się epidemia wirusa i mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa jak i nasze wprowadzamy do odwołania zmiany w funkcjonowaniu firmy:

 


1. Nie prowadzimy stacjonarnej sprzedaży detalicznej
2. Klientów obsługujemy zdalnie (mail, telefon, sklep internetowy, allegro) zamówienia/oferty/ realizacje są obsługiwane na bieżąco
3. Proponujemy dostawy na budowę naszym transportem z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa, kurierem, samochodami spedycji zewnętrznej
4. ZAKAZ WSTĘPU klientów do sklepu, magazynu
5. Nie prowadzimy spotkań z dostawcami
6. Wydania z magazynu po uprzednim złożeniu zamówienia i przygotowaniu do wydania w wyznaczonej strefie. Ograniczamy do niezbędnego minimum płatności gotówką/kartą. Płatności na podstawie dokumentów przesłanych na mail (Faktury i Proformy) 
Wdrożone rozwiązania teleinformatyczne pozwalają nam na wydajną i sprawną pracę zdalną 24h/7dni w tygodniu pomimo utrudnień, dlatego zapraszamy do kontaktu telefonicznego/mailowego:
tel: 243376188 (przekierowany)
tel: 661071502 (sesja zdalna)
tel: 512875135
mail: sprzedaz@med-bud.pl obslugiwany na bieżąco

Podobne zasady wprowadzamy dla dostawców i firm kuriereskich, w tych trudnych czasach prosimy o zrozumienie i wyrozumiałość, jednak kwestia naszego wspólnego bezpieczeństwa.


 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością naszego kanału na YouTube. Filmy z realizacji prac, ciekawostki, sprawdzone rozwiązania.

Sprawdź stan połączenia z internetem